top of page

Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye'nin saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiş Bugün, geniş bir çerçevede hukuk hizmeti veren en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacıyla çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış  departmanlara ayrılarak organize olmuştur.

iş görüşmesi

ALTUNIŞIK Hukuk Bürosu yenilikçi ve başarı odaklı hukuk hizmetler sunmak anlayışıyla hareket eder. İş hayatının ilgilendiren hukuki alanında hizmet vermekteyiz. Antalya, Merkez ofis olarak avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetlerinde Türkiye’nin her İl ve İlçesinde müvekkillerimiz ile kısa vadeli değil güven, kalite, başarı odaklı ayrıca profesyonel ilişkiler kurmak ile beraberliğinde hizmet vermektedir.

Müvekkil Portföyümüzü oluşturan; Özel kuruluşlar, Bankalar, Şahıs, Yabancı Şahıs, Şirketler, Finans Kuruluşları, Uluslararası Finans Kuruluşları ve Diğer tanınmış kurumlar ile genel olarak hızla büyüyen portföyümüz ile geniş bir Hukuk danışmanı aile oluşturmaktadır.

Ofisimiz, uzman ve tecrübeli kadrosu tarafından son derece titiz ve detaylı bir hazırlık süreci sonunda yürütülen adlı ve tahkim yargılamalarında son derece yüksek olumlu sonuçlar alarak hukuki alanlarda güvenilir ve öne çıkan bir marka haline gelmiştir.

Bu anlayış ile değerlerimiz olarak müvekkillerimize katma değer sağlayan hukuki hizmetler sunma anlayışıyla hareket eder ve Çözüm odaklı anlayışı ile sürdürülebilir başarı hedefiyle iş yürütmektedir.

bottom of page