top of page

Kariyer

Sizinle Çalışmak İçin Sabırsızlanıyoruz

Global iş dünyasında, birden fazla ülkeden onlarca müvekkile hizmet veren ofislerimizde çalışacak, sizin gibi adaylara ihtiyacımız var. Avukat olsun veya olmasın, bizimle ortak değerlere sahip kişiler ile beraber çalışmaktan büyük bir memnuniyet duyarız.

Vizyonumuz

Altunışık Hukuk Bürosu tarafından yapılan ve yapılacak olan iş yükümüzü özen, gizlilik, titizlik ve sadakat önceliğinde dir.

Ofisimiz çağdaş ve gelişmeleri yakından takip eden bir vizyona sahip, adaletin sağlanmasına ve her alanda da hukukun üstünlüğünün egemen olmasına katkı ve değer vermektedir. Hedefimiz gelişerek büyümek olup bu bağlamda vizyonumuzu da daimi yenilemektedir.

Genel Başvuru

 

ALTUNIŞIK hukuk bürosuna Yapılan her başvuru bizim için çok değerlidir ve aday havuzumuzda tutulmaktadır. Açık pozisyonlardan kendinize uygun bir pozisyon bulamadıysanız, genel başvuru yaparak öz geçmişinizi bize ulaştırabilirsiniz.

*Aşağıdaki bulunan formu eksiksiz doldurup insan kaynakları ekibimize kolay yoldan ulaştırabilirsiniz.

Takım Mesajı


Kurulduğu 2000 yılından beri, uluslararası bir iş anlayışına sahip olan ALTUNIŞIK Hukuk Bürosu, Antalya merkez olmak üzere şehir dışında da  büyüyen bir organizasyon içindedir.

Kurucu olan Av. Ümmü Altunışık hukukun birçok alanında uzun yılların getirdiği bir tecrübeye sahiptir.

 

bottom of page