top of page

Takım

Biz ALTUNIŞIK hukuk bürosu olarak çalışan kadromuzu belirlerken öncelikle kendilerine önem verdiği gibi işine de önem veren çalışma arkadaşları seçmek için özen gösteriyoruz. Çünkü; önceliklerimiz bire bir ilişkide Müvekkillerimize veya yeni olacak müvekkillerimize önem vermemizdir.

Kurulduğu 2000 yılından beri, uluslararası bir iş anlayışına sahip olan ALTUNIŞIK Hukuk Bürosu, Antalya merkez olmak üzere şehir dışında da  büyüyen bir organizasyon içindedir. Kurucu olan Av. Ümmü Altunışık hukukun birçok alanında uzun yılların getirdiği bir tecrübeye sahiptir. 

ALTUNIŞIK Hukuk Bürosu, profesyonel ve dinamik bir ekiple hukukun çeşitli alanlarında çözüm odaklı hizmet sunmaktadır. ALTUNIŞIK Hukuk Bürosu, ulusal ve uluslararası kuruluşlara ve kişilere çeşitli hukuki hizmetler vermektedir. 

Tüm konular ve projeler için müvekkillerimize danışmanlık hizmeti veren ALTUNIŞIK Hukuk Bürosu aynı zamanda hukuk alanındaki tüm konularda müvekkillerinin ihtiyaçları doğrultusunda çözüme yönelik hizmetleri en iyi şekilde sunan Avukatlarımız, +20 aşkın profesyonel Ofis Ekip çalışanlarımızla ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır...

bottom of page